|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
kentaura
2005-08-14 21:33:46
|
162
|
| Esetleg meg lehetne próbálkozni deszkából tömör ajtót- ablakot összeütni és akkor már műxik a mozgásérzékelő (persze, ha nem zárjátok be a pincébe a macskát) |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2005-08-13 23:24:15
|
161
|
| A szerzodes egy erdekes kerdes. Az volt benne hatarozottan, hogy mi csak a viz-villanyt kell biztositsuk + at kell adnunk a terepet. Semmi mas, elvileg kozremukodesunk nelkul kene a legvegen atadniuk (na jo reszelszamolasokat fizetve). Majd elokeresem es bemasolom pontosabban. Tehat jelenleg az alvallalkozoja az, aki itt akarja hagyni a cuccait... OK a hazban levo vezetek mar kerdeses hogy kie, de a vegen fizetjuk akkor addig nem az enyem. Na mind1, probaljuk legalabb minimalizalni az orzesi idot ha mar nem lehet kikerulni a koltseget (azert a FeMu-nkre rakerdeztem, hogy szerinte mi a helyzet, mar egy felezest is jogosabbnak tartanek). Apropo, az eddigi orzesert se kert penzt... igaz eleinte inkabb az volt hogy vki itt akart aludni, bar lehet hogy ez csak fedoszoveg volt es meg volt bizva ugy is (az acs a harmadik ilyen ittalvos, amugy majdnem zarhato helyuk van mert a bontando haz meg all nem messze az uj faltol van csak egy kicsi kiharapva belole, igy nem is latszik hogy nem normal epulet). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|