|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
PREDATORS
2005-08-14 21:17:34
|
34
|
| Mer ő is az!:)) |
|
Előzmény:
 |
liliana1
2005-08-14 21:04:43
|
33
|
folyt...
Azt kérded Zöldövezeti, hogy jutottam hozzá? Hosszú, de elmondom.
A dédszüleimnek még a 2. v.háború előtt volt egy kétemeletes saját házuk amit a "felszabadulás" után mint akkoriban mindenkiét államosítottak. Kitüntető szerencse volt, hogy a legkisebb lakásban bent maradhattak. Így ebben a lakásban vált bérlővé családom több generációja. Bulldózerezés okán kaptam a jelenlegi bérlakást, ami nagyobb, mint az előző volt, és meg is kellett fizetni a különbség piaci árának a felét.
Azt a kétemeletes házat annakidején "verejtékkel és munkával " hozták létre az elődeim. És igenis úgy gondolom , hogy a történtek ismeretében " előjogaim vannak"!
Ezenkívűl én is kemény anyagiakat fektettem a lakásba, és visszautasítom a " jár az olcsó " megjegyzésed.
Miért vagy ennyire kibukva a bérlakásban élőkre?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|