Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
PREDATORS Creative Commons License 2005-08-14 21:17:34 34
Mer ő is az!:))
Előzmény:
liliana1 Creative Commons License 2005-08-14 21:04:43 33

folyt...

 

Azt kérded Zöldövezeti, hogy jutottam hozzá? Hosszú, de elmondom.

 

A dédszüleimnek még a 2. v.háború előtt volt egy kétemeletes saját házuk amit a "felszabadulás" után  mint akkoriban mindenkiét államosítottak. Kitüntető szerencse volt, hogy a legkisebb lakásban bent maradhattak.  Így ebben a lakásban vált bérlővé családom több generációja. Bulldózerezés okán kaptam a jelenlegi bérlakást, ami nagyobb, mint az előző volt, és meg is kellett fizetni a különbség piaci árának a felét. 

 

Azt a kétemeletes házat annakidején "verejtékkel és munkával "  hozták létre  az elődeim. És igenis úgy gondolom , hogy a történtek ismeretében   " előjogaim  vannak"!

 

Ezenkívűl én is kemény anyagiakat fektettem a lakásba, és visszautasítom  a  " jár az olcsó " megjegyzésed.

 

Miért vagy ennyire kibukva a bérlakásban élőkre?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!