Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kentaura Creative Commons License 2005-08-14 20:21:08 30
Aki meg mindent elhisz amit az újságok írnak, az naív. Bármelyik újságról beszélhetünk, egyik sem objektív, vagy le van kötelezve valamelyik oldalnak, vagy a szenzációhajhászás miatt szándékosan felfúj dolgokat. A televízió is ugyanígy tesz, ha csak azt az aprócska dolgot nézzük, hogy mióta kereskedelmi adók vannak és egy lövöldözésről van valami hír, sohasem azt mondják, hogy "meglőttek egy embert" hanem azt. hogy "lelőttek", mert arra jobban odafigyelnek az emberek.
Előzmény:
Zsuzsánna, Anna Creative Commons License 2005-08-14 17:13:05 20
Nem káromkodni kell, újságot olvasni, abban pedig ez állt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!