|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2005-08-14 15:22:06
|
12
|
Nincs senki aki az élhetetleneknek, ügyetleneknek, tanulatlanoknak munkát biztosítson, legfeljebb közmunkát, de annak is vannak feltételei, mert nem végtelen a számuk. Ez 1 olyan rendszer ahol meg kell küzdeni a jó állásokért, és meg kell tanulni a kis fizetést beosztani. Vagy buksz.
Nagyon igazságtalan. Van is ilyen topikom, majd beírom ezt az esetet is. |
|
Előzmény:
 |
Zsuzsánna, Anna
2005-08-14 14:33:17
|
9
|
Sajnos itt nálunk semmi nem megy tisztességesen.Ha a bekerülési áron adná a vállalkozó, akkor azt megint azok vásárolnák fel nagytételben, akik nem rászorultak. Azért kellene államilag felvásárolni és bérletbe kiadni. Természetesen addig az ideig, míg megfelelő állást nem tudnak biztosítani/találni a bentlakónak, az önkormányzatnak kellene átvállalni 5-6 hónapig a bérlettel járó kiadásokat.
Ez az egész csak elhatározás és tisztességes munkatársak által való kivitelezés kérdése.
Nem osztogatni/fosztogatni, átgondolt koncepcióval megoldani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|