Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2005-08-14 15:16:43 11
Manapság amikor a magántulajdon szinte szent, milyen indokkal lehet még szanálni?
És főleg miért olyan alacsony az ár?!, hogy csak kisebbet, v rosszabb minőségűt lehet helyette venni?
Érthetetlen.
Előzmény:
liliana1 Creative Commons License 2005-08-14 14:01:14 8

Az én   belvárosi 2 szobás kitűnő állapotú bérlakásomat most szanálja az önkormányzat. A kártalanítási összegből  max. egy felényi méretű újat tudnék venni v.melyik külső kerületben. Használtat is csak max. 1 szobásat. Így némi pénzem lesz, de lakásom hogyan azt még nem tudom.

 

Viszont önköltségi  áron, vagy ahhoz nagyon közeli értéken nagyon szívesen vennék én is az eladatlan lakásokból:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!