|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
bagira11
2005-08-14 10:38:39
|
1
|
| Gondolom, mert csak hosszú távon megtérülő beruházásról lenne szó. |
|
Előzmény:
 |
Zsuzsánna, Anna
2005-08-14 10:00:52
|
-
|
15 ezerre nő év végéig az eladatlan újépítésű kislakások száma Budapesten. És akkor még nem számítottuk hozzá a nagyobb méretűeket és a vidéki újépítésű eladatlan lakásokat.
Az építési vállalkozók tönkremennek, a bankok kifizethetetlenül magas kamatokkal adnak csak a vásárolni szándékozóknak elérhetetlen hiteleket.
Családok meg az utcán, fedél nélkül. Kinek jó ez?
Miért nem vásárolják fel, de csak önköltségi, nem piaci forgalmi értéken az önkormányzatok kormányzati segítséggel ezeket a lakásokat és juttatja bérletként/megfelelő összegű- akár 1oo %-os támogatással egy ideig - bérletdíj támogatással/a rászorulóknak.
Mi a véleményetek a megoldásról? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|