Ma eljött a nap, mikortól Sünőke szabadon élheti az életét. 6 hétig volt nálam, szépen felcseperedett, itt volt az idő, hogy útjára engedjem. Pár házzal lejjebb lakik egy aranyos idős házaspár, az ő kertjükben engedtem el. Kutya nincs egyik szomszédban sem, két cica lakik a háznál, baromfiudvar van, és sok bokor, ahol Sünőke el tud bújni. A biztonság kedvéért azért építettem neki egy kibélelt, esőbiztos kis bungallót. Rögtön megtalálta a hátsó kijáratot, és elszelelt, de nyakomcsíptem, és visszatettem , hátha megszokja, és visszajár oda aludni. :)21 Kapott uzsonnát, és utána bebújt a szénába aludni. Este meglátogatom majd, hogy ott maradt-e vagy elbóklászott. Remélem jó helye lesz, nem éri semmi baj, és szép hosszú élete lesz. Nagyon a szívemhez nőtt , már most is hiányzik a puffogása :((( Minden jót tüskéshátú barátom........
Néhány új képet, és videót tettem az albumába, no meg a házikója képeit : http://gallery.site.hu/album690
Thor, eMM, Benőbéka, köszönöm a segítséget. Tudom, hogy jó helye lett volna nálatok is, de talán így könnyebb, hogy sűrűn meg tudom látogatni őt a szomszédban.
http://gallery.site.hu/albums/album690/CIMG5357.jpg |