Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
KareninaAnna Creative Commons License 2005-08-10 21:19:10 156

Vájolet,

 

nem tudok neked árajánlatot adni, viszont azt kérdezném, hogy a tervezőtökkel zökkenőmentes volt-e az együttműködés és hogy milyen árba jött az eng. terv. Mi mostanában keresünk tervezőt és tetszik a tevezőtök web oldala és persze a ti leendő házikótok is!

 

köszi,

 

anna

 

 

Előzmény:
vájolet Creative Commons License 2005-06-08 17:15:48 151

Sziasztok!

Pont Rs , nekem most jött el az ideje, szóval kellene árajánlat az Ytongra, P2-esre és P4-esre is légyszives. Szállitással. áfával, raklappal(visszaveszitek?) együtt. Épitkezés helye: Őrbottyán (26 km....)

 

600*200*200 280 db

600*200*300 760 db

500*200*375 2720 db

600*200*100 1440 db

 

Ytong beltéri-kültéri vakoló habarcsra is kérnék ajánlatot!

 

Minderre sos lenne szükségem:)

 

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!