|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
KareninaAnna
2005-08-10 21:19:10
|
156
|
Vájolet,
nem tudok neked árajánlatot adni, viszont azt kérdezném, hogy a tervezőtökkel zökkenőmentes volt-e az együttműködés és hogy milyen árba jött az eng. terv. Mi mostanában keresünk tervezőt és tetszik a tevezőtök web oldala és persze a ti leendő házikótok is!
köszi,
anna
|
|
Előzmény:
 |
vájolet
2005-06-08 17:15:48
|
151
|
Sziasztok!
Pont Rs , nekem most jött el az ideje, szóval kellene árajánlat az Ytongra, P2-esre és P4-esre is légyszives. Szállitással. áfával, raklappal(visszaveszitek?) együtt. Épitkezés helye: Őrbottyán (26 km....)
600*200*200 280 db
600*200*300 760 db
500*200*375 2720 db
600*200*100 1440 db
Ytong beltéri-kültéri vakoló habarcsra is kérnék ajánlatot!
Minderre sos lenne szükségem:)
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|