|
|
|
|
 |
eMM
2005-08-11 07:57:09
|
408
|
off Az ugatós/csaholós kutyákat nemkedveleMM. Spillónál(látom idetévedt a kapjatok a fejetekhez kutyások topicból) 12 kutya is van,hát ez nem csak hogy falka hanem már szánt is lehet velük hajtani az északi sarkra. on Sünügyben. Nálunk a szomszéd építkezés elmaradt hál istennek,a másik kutyás szomszédom meg bezárva tartja a kutyáit,mert különben összetipornák a szép kertjét. Több kutya hálistennek elég messze van, a sünike itt mindig talál(macskaja maradék) táplálékot.Meg a mostani sünüknek(ha van) én mindig rakok ki krumpihéjat,almcsutkát,stb.
Szóval Panka ide jöhet A SÜNI, ha gondolod.Helye/kajája lessz bőven.
|
|
A hozzászólás:
 |
Tapcsi
2005-08-10 07:41:11
|
403
|
| Igen, vannak néha fura szokásaik. Például Tapcsi kutyánk "árulkodni" szokott, ha a másik, Bikfic rossz fát tesz a tűzre, mondjuk megkaparint egy zoknit és marcangolni kezdi, akkor Tapcsika ugatva jön "beárulni". Mitöbb, olyan jellegzetes ilyenkor az ugatása, hogy már előre tudom, miről van szó. És ez mindig be is jön. Olyan okosak, az ember csak ámul, annyi ész van a kobakjukban (ezt más állatoknál is tapasztaltam), igazából csak az tudja, aki huzamosabb időt eltölt velük. Ha esetleg van olyan, aki nem kedveli az állatokat, nem is tudja miből marad ki. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|