|
|
|
|
 |
Ördögpirula
2005-08-09 23:35:03
|
401
|
Szia!!!!!!!!!!!!!
Látom Te is krónikusan netfüggessz!
Ilyenkor normális ember már aluszkál!:)))
H-Sze-Szo-V egyik héten(most is)
K-Cs-P másik héten(jövő 7)
Frissítettem a képtáramat:ÖP Catterybe a makkákat,Ördibe a Kopiképeket,Pepitóba az új kerekeimet!:)))
Majd Goldi fiam mappáját is frissítem,csak megyek alunnnni!
Megleslek a Matskákban!
Tessék írni emilkét nékem,sokat!Mesélni!!!!!
ÖP |
|
A hozzászólás:
 |
Thor
2005-08-09 23:29:25
|
399
|
Szijjja :)
Annyit gondoltam rá, az elmúlt másfél héten 2x is jártam a munkahelyeden, de sose jókor, mikor szoktál ottlenni? |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|