Keresés

Részletes keresés

Ördögpirula Creative Commons License 2005-08-09 23:35:03 401

Szia!!!!!!!!!!!!!

Látom Te is krónikusan netfüggessz!

Ilyenkor normális ember már aluszkál!:)))

H-Sze-Szo-V egyik héten(most is)

K-Cs-P másik héten(jövő 7)

Frissítettem a képtáramat:ÖP Catterybe a makkákat,Ördibe a Kopiképeket,Pepitóba az új kerekeimet!:)))

Majd Goldi fiam mappáját is frissítem,csak megyek alunnnni!

Megleslek a Matskákban!

Tessék írni emilkét nékem,sokat!Mesélni!!!!!

ÖP

A hozzászólás:
Thor Creative Commons License 2005-08-09 23:29:25 399

Szijjja :)

Annyit gondoltam rá, az elmúlt másfél héten 2x is jártam a munkahelyeden, de sose jókor, mikor szoktál ottlenni?

Előzmény:
Ördögpirula Creative Commons License 2005-08-09 23:21:43 398

ÖP H.One

Felülről

végre kijöttek a képek a digiből!

Csapatlétszám 1/4 makkával növekedett 13-án:

 

SÜSÜ

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!