Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005-08-10 06:27:09 402
Vettél egy új HP-t? ;-)
Thor Creative Commons License 2005-08-09 23:30:23 400

Thök helyesek!

Te meg nézd meg a pici matskáimat a Matskákban!

Thor Creative Commons License 2005-08-09 23:29:25 399

Szijjja :)

Annyit gondoltam rá, az elmúlt másfél héten 2x is jártam a munkahelyeden, de sose jókor, mikor szoktál ottlenni?

A hozzászólás:
Ördögpirula Creative Commons License 2005-08-09 23:21:43 398

ÖP H.One

Felülről

végre kijöttek a képek a digiből!

Csapatlétszám 1/4 makkával növekedett 13-án:

 

SÜSÜ
Előzmény:
Ördögpirula Creative Commons License 2005-07-05 09:31:58 352

Sió!

Nem tudok visszaolvasni,mert még mindíg csak 5perces netelésen vagyok melóhelyről,de akkor gratula hozzá!

Gyerekek:

Ördi öreglyány(most szexi,nyári frizuval)

Streetfighter Blackie Boy&Streetfighter Bluey Baby of Ördögpirula makkagengszterek.

Blackie fekete,Bluey kék-teknőc.Pincemakkákból párnán döglö dögök lettek.

A mama-papa(Streetfighter Black Old Father&Streetfighter Tortie Mom)maradtak kóborok,Őket és a haverjaikat továbbra is etetjük,minden este.Ebbe az étterembe érkezett Streetfighter Hedgehog One-nak keresztelt sünke.....:)

Nem vagyok nagyon állatbolond....:)

Ja és még megvan Ördögpirula Goldie Boy aranyhalacska is....:)

Hiányoznak a kopaszok!!!!!!

Pusza!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!