|
|
|
|
 |
Törölt nick
2005-08-10 06:27:09
|
402
|
| Vettél egy új HP-t? ;-) |
|
 |
Thor
2005-08-09 23:30:23
|
400
|
Thök helyesek!
Te meg nézd meg a pici matskáimat a Matskákban! |
|
 |
Thor
2005-08-09 23:29:25
|
399
|
Szijjja :)
Annyit gondoltam rá, az elmúlt másfél héten 2x is jártam a munkahelyeden, de sose jókor, mikor szoktál ottlenni? |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Ördögpirula
2005-07-05 09:31:58
|
352
|
Sió!
Nem tudok visszaolvasni,mert még mindíg csak 5perces netelésen vagyok melóhelyről,de akkor gratula hozzá!
Gyerekek:
Ördi öreglyány(most szexi,nyári frizuval)
Streetfighter Blackie Boy&Streetfighter Bluey Baby of Ördögpirula makkagengszterek.
Blackie fekete,Bluey kék-teknőc.Pincemakkákból párnán döglö dögök lettek.
A mama-papa(Streetfighter Black Old Father&Streetfighter Tortie Mom)maradtak kóborok,Őket és a haverjaikat továbbra is etetjük,minden este.Ebbe az étterembe érkezett Streetfighter Hedgehog One-nak keresztelt sünke.....:)
Nem vagyok nagyon állatbolond....:)
Ja és még megvan Ördögpirula Goldie Boy aranyhalacska is....:)
Hiányoznak a kopaszok!!!!!!
Pusza!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|