|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
macskaclub
2005-08-09 14:58:43
|
44
|
Köszi minden infót és, hogy felhívtad őket !!!!!!!!!!!!
Műlábat mindenképpen kapni fog, csak eddig úgy volt, hogy elég megmérni a lábát és ha elkészül, elküldik !
Viszont ha elvinnénk pontosabban meg tudnák csinálni !
Állítólag műláb nélkül a jó lábuk teljesen tökre megy, úgyhogy ezért is fontos ! |
|
Előzmény:
 |
Murcika
2005-08-09 14:11:22
|
43
|
nos, felhívtam őket. A gondozó, akivel beszéltem azt mondta: mindenképp vigyétek be a gólyát hozzájuk (két okból is: jobb dolga lesz közösségben és amúgy is: védett állat, nem tarthatjátok meg csak különleges engedéllyel). Azt mondta, hogy nyugis, relatíve sötét helyen kell őt tartani, hogy ne legyen stresszes, és akkor bizonyára magától is enni fog. Halat és egeret ajánlott eleségül. Egyelőre sajnos csak ennyit tudtam meg, ha mentek, keressétek: Becsei Annát vagy Papp Noémit (én sajnos, nem velük beszéltem). Egyébként az Állatkert Madárházának száma: 273-4900 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|