Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
macskaclub Creative Commons License 2005-08-09 11:26:05 38

Bocsi, hogy nem jöttem mostanában, de mióta itt van a gólya, elég sok a tenni való !:)

 

Köszi mindenkinek a drukkot !!!

 

Augies:

Nagyon szelíd, nem fél tőlünk és hagyja, hogy simogassuk, felállítsuk, etessük...

Nagyon érdeklődő és örül ha vannak a közelében, nézelődik és próbálja magát elfoglani.

Előzmény:
Augies Creative Commons License 2005-08-05 08:39:43 35

Gyönyörű ez a madár! Komolyan irigyellek benneteket, hogy a nappalitok közepén "fészkel"egy ilyen csodálatos állat!

 

/Mindig arra vágytam, hogy ha egyszer falusi házba költözünk, hozzánk is beköltözik egy gólya/

 

Egyébként nem fél? Ilyen szelíd? Hogy tűri, ha a közelébe mentek, hozzáértek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!