|
|
|
|
 |
Törölt nick
2005-08-09 19:34:39
|
38
|
| Ha szexuális fönnhang nélkül, akkor oké.Csak ha kicsit is nem, akkor az olyan gátlásokat indukál, hogy ihaly. |
|
A hozzászólás:
 |
Gabiiiiii
2005-08-09 08:33:01
|
37
|
mi nagyon soxor furdunk egyutt a nagyokkal is mindenfele szexualis felhang nelkul.
Tenyleg mi vagyunk az aberraltak??Eszem megall |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2005-08-08 21:43:16
|
36
|
| Szerintem se tiltani, se támogatni nem kell.Mindenki rájön magától, ha normális párbeszéd működik a családban ilyen témákról is.Most nem arra gondoltam hogy fürödjünk együtt és tanulmányozzuk egymás p*náját. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|