|
|
|
|
 |
Thor
2005-08-09 08:45:08
|
391
|
| Öhhmm, asszem nem mellettük lesz, mert a ciconkok fenn vannak a házban bedobozolva, a szúrósröfi meg lenn lesz a kertben, ha lesz :) Úgy tűnik, laknak már nálunk páran, sikerülhetett a tenyésztés, mert sünkakák előfordulnak, bár a gazdájukból csak egyet láttam és csak egyszer. |
|
A hozzászólás:
 |
benőbéka
2005-08-09 07:46:07
|
390
|
| Szólok Pankának, hogy előkerültél :))) Remélem, a gyönyörűséges kismacskákok mellett hamarosan szúrós malackád is lesz :))) |
|
Előzmény:
 |
Thor
2005-08-08 19:06:50
|
389
|
| Juhé! :) Kapok sünmalacot? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|