Keresés

Részletes keresés

Thor Creative Commons License 2005-08-09 08:45:08 391
Öhhmm, asszem nem mellettük lesz, mert a ciconkok fenn vannak a házban bedobozolva, a szúrósröfi meg lenn lesz a kertben, ha lesz :) Úgy tűnik, laknak már nálunk páran, sikerülhetett a tenyésztés, mert sünkakák előfordulnak, bár a gazdájukból csak egyet láttam és csak egyszer.
A hozzászólás:
benőbéka Creative Commons License 2005-08-09 07:46:07 390
Szólok Pankának, hogy előkerültél :))) Remélem, a gyönyörűséges kismacskákok mellett hamarosan szúrós malackád is lesz :)))
Előzmény:
Thor Creative Commons License 2005-08-08 19:06:50 389
Juhé! :) Kapok sünmalacot? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!