Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-08-04 21:08:59 158
" mennyire kell túlexponálni a polárral",.....ez említett szituációban nem a polár miatt kell túlexponálni, hiszen a polár fényvesztő hatását a TTL fénymérő beszámítja. maguk ezek a fénybő, csillogós, fehéres témák azok, amelyek még a jobb gépek fénymérőjét is átverik. de még 1x mondom; nem a szűrő miatt kell korrigálni, hanem a téma jellege miatt.
Előzmény:
kirby26 Creative Commons License 2005-08-04 13:54:13 157
köszi alfa,

a szűrők egybetekeréstét már én is elfelejtettem, belátom, nem szerencsés vignettálás és a tükröződések miatt.
igyekszem kitapasztalni, mennyire kell túlexponálni a polárral, nemsoká' lesz alkalmam, remélem jó képek születnek majd.
thanx még1x

kirby

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!