Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
macskaclub Creative Commons License 2005-08-03 12:47:45 31

Nem tudom, erről még nem is nagyon beszéltünk a dokival, azt hiszem valaki bevitte a rendelőbe, de, hogy az volt-e az aki elütötte, vagy valaki más...?!

 

Előzmény:
szuszmok Creative Commons License 2005-08-03 12:36:13 30

el sem tudom képzelni, hogyan üthették el szegénykémet....hogy került  a dokid látószögébe egyébként?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!