Keresés

Részletes keresés

macskaclub Creative Commons License 2005-08-02 15:50:12 21

Bár az állatorvos azt mondta, hogy minden kezelést ingyel vállal, vitamikokat is hoz majd neki és házhoz kijár. Tehát ő is mindent megtesz meg mi is.

És hát kicsit beleéltem már magam, hogy nálunk fog lakni, de az biztos, hogy az ő érdekeit fogjuk szem előtt tartani, ha kell elvisszük bárhová, csak jó helye legyen !:)

A hozzászólás:
benőbéka Creative Commons License 2005-08-02 15:33:25 19
Nagyon szívesen, ennyit tudok tenni, de ezt boldogan :)
Jó, ha a családod így áll hozzá :)) Viszont igazad lehet, talán speciális kezelésre lesz szüksége, gyógyszerezésre, különleges táplálásra, és ezt egy ilyen "állatos helyen" könnyebben tudják biztosítani.
Előzmény:
macskaclub Creative Commons License 2005-08-02 15:28:11 17

Neked is nagyon köszönöm, hogy ennyit segítesz és, hogy utána nézel !

 

Még meg kell majd beszélnünk itthon, hogy mi legyen, mert nem zavar itt senkit, ráadásul nagyon szeretnénk, csak lehet, hogy egy szakszerű gondozás többet ér...

Majd meglátjuk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!