Keresés

Részletes keresés

benőbéka Creative Commons License 2005-08-02 15:33:25 19
Nagyon szívesen, ennyit tudok tenni, de ezt boldogan :)
Jó, ha a családod így áll hozzá :)) Viszont igazad lehet, talán speciális kezelésre lesz szüksége, gyógyszerezésre, különleges táplálásra, és ezt egy ilyen "állatos helyen" könnyebben tudják biztosítani.
A hozzászólás:
macskaclub Creative Commons License 2005-08-02 15:28:11 17

Neked is nagyon köszönöm, hogy ennyit segítesz és, hogy utána nézel !

 

Még meg kell majd beszélnünk itthon, hogy mi legyen, mert nem zavar itt senkit, ráadásul nagyon szeretnénk, csak lehet, hogy egy szakszerű gondozás többet ér...

Majd meglátjuk!

Előzmény:
benőbéka Creative Commons License 2005-08-02 15:22:41 13
Na, felhívtam a bp-i állatkertet (06-1/363-3790), ha a szállítást meg tudjátok oldani, akkor befogadják a gólyát - persze ha ezt szeretnétek :) Előtte hívd fel őket, és beszéljétek meg a részleteket.
Javasolta a hölgy még a Hortobágyon található madármentő/madárkórház valamit, ennek utánanézek, nem tudom a pontos nevét, jellegét, aztán megírom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!