|
|
|
|
 |
benőbéka
2005-08-02 15:33:25
|
19
|
Nagyon szívesen, ennyit tudok tenni, de ezt boldogan :) Jó, ha a családod így áll hozzá :)) Viszont igazad lehet, talán speciális kezelésre lesz szüksége, gyógyszerezésre, különleges táplálásra, és ezt egy ilyen "állatos helyen" könnyebben tudják biztosítani. |
|
A hozzászólás:
 |
macskaclub
2005-08-02 15:28:11
|
17
|
Neked is nagyon köszönöm, hogy ennyit segítesz és, hogy utána nézel !
Még meg kell majd beszélnünk itthon, hogy mi legyen, mert nem zavar itt senkit, ráadásul nagyon szeretnénk, csak lehet, hogy egy szakszerű gondozás többet ér...
Majd meglátjuk! |
|
Előzmény:
 |
benőbéka
2005-08-02 15:22:41
|
13
|
Na, felhívtam a bp-i állatkertet (06-1/363-3790), ha a szállítást meg tudjátok oldani, akkor befogadják a gólyát - persze ha ezt szeretnétek :) Előtte hívd fel őket, és beszéljétek meg a részleteket. Javasolta a hölgy még a Hortobágyon található madármentő/madárkórház valamit, ennek utánanézek, nem tudom a pontos nevét, jellegét, aztán megírom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|