Keresés

Részletes keresés

macskaclub Creative Commons License 2005-08-02 15:28:11 17

Neked is nagyon köszönöm, hogy ennyit segítesz és, hogy utána nézel !

 

Még meg kell majd beszélnünk itthon, hogy mi legyen, mert nem zavar itt senkit, ráadásul nagyon szeretnénk, csak lehet, hogy egy szakszerű gondozás többet ér...

Majd meglátjuk!

A hozzászólás:
benőbéka Creative Commons License 2005-08-02 15:22:41 13
Na, felhívtam a bp-i állatkertet (06-1/363-3790), ha a szállítást meg tudjátok oldani, akkor befogadják a gólyát - persze ha ezt szeretnétek :) Előtte hívd fel őket, és beszéljétek meg a részleteket.
Javasolta a hölgy még a Hortobágyon található madármentő/madárkórház valamit, ennek utánanézek, nem tudom a pontos nevét, jellegét, aztán megírom.
Előzmény:
macskaclub Creative Commons License 2005-08-02 15:16:36 8

Mi személyesen nem ismerjük a vadasparkos gondozókat, ráadásul nem csak a mostani eset miatt, de már meg van a véleményünk róluk...  Elég sok állat beteg, szerintem nem a legnagyobb szeretettel gondoskodnak róluk.

És most sem csináltak semmit, ha mi nem fogadjuk be a gólyát, el kellett volna altatni, mert a vadaspark nem vállalta.

Szóval ezért szeretnék inkább máshol utána nézni.

Minimális információval már az állatorvosunk is ellátott minket, de nem ártana többet tudni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!