|
|
|
|
 |
macskaclub
2005-08-02 15:25:58
|
16
|
Köszönöm Szuszmok !!!
|
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2005-08-02 15:22:12
|
12
|
Ez egy remek ötlet!
Macskaclub, átküldöm neked sms-ben Hangaroa telcsijét, ő az állatkert sajtóreferense, a Dorombolót vezettük együtt anno. Hívd fel, hátha tud segíteni!!!! |
|
Előzmény:
 |
benőbéka
2005-08-02 15:17:56
|
10
|
Szia :)
Elismerésem, amiért befogadjátok :)))
De a budapesti állatkertben a sérült védett madarakat elvileg befogadják, kezelik, és ha lehetséges, elengedik a természetes élőhelyén. Szerintem érdemes megpróbálni, ők biztosan szakszerűen el tudják látni.
Télen egy sérült süvöltőt találtam, az Élet-Halál Háza nevű intézményük (ez az állatkert területén van) már másnap fogadta előzetes megbeszélés alapján!
Egy régi, bp-i állatkertről szóló könyvben olvastam egy befogadott sérült gólyáról, aki ugyanolyan sérülést szenvedett, mint a tiéd - kapott műlábat, egész jól boldogult vele :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|