Keresés

Részletes keresés

macskaclub Creative Commons License 2005-08-02 15:25:58 16

Köszönöm Szuszmok !!!

 

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2005-08-02 15:22:12 12

Ez egy remek ötlet!

Macskaclub, átküldöm neked sms-ben Hangaroa telcsijét, ő az állatkert sajtóreferense, a Dorombolót vezettük együtt anno. Hívd fel, hátha tud segíteni!!!!

Előzmény:
benőbéka Creative Commons License 2005-08-02 15:17:56 10

Szia :)

Elismerésem, amiért befogadjátok :)))

De a budapesti állatkertben a sérült védett madarakat elvileg befogadják, kezelik, és ha lehetséges, elengedik a természetes élőhelyén. Szerintem érdemes megpróbálni, ők biztosan szakszerűen el tudják látni.

Télen egy sérült süvöltőt találtam, az Élet-Halál Háza nevű intézményük (ez az állatkert területén van) már másnap fogadta előzetes megbeszélés alapján!

 

Egy régi, bp-i állatkertről szóló könyvben olvastam egy befogadott sérült gólyáról, aki ugyanolyan sérülést szenvedett, mint a tiéd - kapott műlábat, egész jól boldogult vele :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!