Keresés

Részletes keresés

benőbéka Creative Commons License 2005-08-02 15:22:41 13
Na, felhívtam a bp-i állatkertet (06-1/363-3790), ha a szállítást meg tudjátok oldani, akkor befogadják a gólyát - persze ha ezt szeretnétek :) Előtte hívd fel őket, és beszéljétek meg a részleteket.
Javasolta a hölgy még a Hortobágyon található madármentő/madárkórház valamit, ennek utánanézek, nem tudom a pontos nevét, jellegét, aztán megírom.
A hozzászólás:
macskaclub Creative Commons License 2005-08-02 15:16:36 8

Mi személyesen nem ismerjük a vadasparkos gondozókat, ráadásul nem csak a mostani eset miatt, de már meg van a véleményünk róluk...  Elég sok állat beteg, szerintem nem a legnagyobb szeretettel gondoskodnak róluk.

És most sem csináltak semmit, ha mi nem fogadjuk be a gólyát, el kellett volna altatni, mert a vadaspark nem vállalta.

Szóval ezért szeretnék inkább máshol utána nézni.

Minimális információval már az állatorvosunk is ellátott minket, de nem ártana többet tudni.

Előzmény:
PrInCe Creative Commons License 2005-08-02 15:03:18 5
A vadaspark gondozója nem tud segíteni, tanácsot adni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!