|
|
|
|
 |
benőbéka
2005-08-02 15:22:41
|
13
|
Na, felhívtam a bp-i állatkertet (06-1/363-3790), ha a szállítást meg tudjátok oldani, akkor befogadják a gólyát - persze ha ezt szeretnétek :) Előtte hívd fel őket, és beszéljétek meg a részleteket. Javasolta a hölgy még a Hortobágyon található madármentő/madárkórház valamit, ennek utánanézek, nem tudom a pontos nevét, jellegét, aztán megírom. |
|
A hozzászólás:
 |
macskaclub
2005-08-02 15:16:36
|
8
|
Mi személyesen nem ismerjük a vadasparkos gondozókat, ráadásul nem csak a mostani eset miatt, de már meg van a véleményünk róluk... Elég sok állat beteg, szerintem nem a legnagyobb szeretettel gondoskodnak róluk.
És most sem csináltak semmit, ha mi nem fogadjuk be a gólyát, el kellett volna altatni, mert a vadaspark nem vállalta.
Szóval ezért szeretnék inkább máshol utána nézni.
Minimális információval már az állatorvosunk is ellátott minket, de nem ártana többet tudni. |
|
Előzmény:
 |
PrInCe
2005-08-02 15:03:18
|
5
|
| A vadaspark gondozója nem tud segíteni, tanácsot adni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|