|
|
|
|
 |
szuszmok
2005-08-02 15:13:26
|
7
|
Azért tedd csak be, hátha valakinek lesz valami jó tippje!!!!
|
|
A hozzászólás:
 |
macskaclub
2005-08-02 15:11:54
|
6
|
Szia Szuszmok !!!
Épp most akartam bemenni a topikba, hogy szóljak nektek, de megtaláltál !:-))
Köszi szépen, bármi infó nagyon hasznos lenne !
Ne tudd meg mennyit győzködtük szegény apukámat aki szerintem ha így folytatjuk világgá megy !:-)))) |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2005-08-02 14:58:51
|
4
|
Szia Macskaclub,
Le a kalappal előttetek!!!! Mindjárt keresek anyagot, hátha találok...
Addig is minden tiszteletem a tiétek!!!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|