Keresés

Részletes keresés

macskaclub Creative Commons License 2005-08-02 15:16:36 8

Mi személyesen nem ismerjük a vadasparkos gondozókat, ráadásul nem csak a mostani eset miatt, de már meg van a véleményünk róluk...  Elég sok állat beteg, szerintem nem a legnagyobb szeretettel gondoskodnak róluk.

És most sem csináltak semmit, ha mi nem fogadjuk be a gólyát, el kellett volna altatni, mert a vadaspark nem vállalta.

Szóval ezért szeretnék inkább máshol utána nézni.

Minimális információval már az állatorvosunk is ellátott minket, de nem ártana többet tudni.

A hozzászólás:
PrInCe Creative Commons License 2005-08-02 15:03:18 5
A vadaspark gondozója nem tud segíteni, tanácsot adni?
Előzmény:
macskaclub Creative Commons License 2005-08-02 14:39:34 -

Sziasztok !!!

 

S.O.S. !!! Mindenre kíváncsi vagyok a gólyákkal kapcsolatban, a tartásukról, etetésükről, viselkedésükről, stb...

Az állatorvosunk néhány órája telefonált, hogy elütöttek egy gólyát akinek az egyik lábát amputálni kell és a vadaspark nem fogadja be.

Nálunk elég nagy a kert így ide költözik.

Nagy feladat lesz az biztos, de mindent meg szeretnénk tenni, hogy szép élete lehessen.

A műtét még most lesz, ezért légyszi drukkoljon mindeni, hogy túlélje !

És írjatok !!!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!