|
|
|
|
 |
macskaclub
2005-08-02 15:16:36
|
8
|
Mi személyesen nem ismerjük a vadasparkos gondozókat, ráadásul nem csak a mostani eset miatt, de már meg van a véleményünk róluk... Elég sok állat beteg, szerintem nem a legnagyobb szeretettel gondoskodnak róluk.
És most sem csináltak semmit, ha mi nem fogadjuk be a gólyát, el kellett volna altatni, mert a vadaspark nem vállalta.
Szóval ezért szeretnék inkább máshol utána nézni.
Minimális információval már az állatorvosunk is ellátott minket, de nem ártana többet tudni. |
|
A hozzászólás:
 |
PrInCe
2005-08-02 15:03:18
|
5
|
| A vadaspark gondozója nem tud segíteni, tanácsot adni? |
|
Előzmény:
 |
macskaclub
2005-08-02 14:39:34
|
-
|
Sziasztok !!!
S.O.S. !!! Mindenre kíváncsi vagyok a gólyákkal kapcsolatban, a tartásukról, etetésükről, viselkedésükről, stb...
Az állatorvosunk néhány órája telefonált, hogy elütöttek egy gólyát akinek az egyik lábát amputálni kell és a vadaspark nem fogadja be.
Nálunk elég nagy a kert így ide költözik.
Nagy feladat lesz az biztos, de mindent meg szeretnénk tenni, hogy szép élete lehessen.
A műtét még most lesz, ezért légyszi drukkoljon mindeni, hogy túlélje !
És írjatok !!!:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|