|
|
|
|
 |
macskaclub
2005-08-02 15:11:54
|
6
|
Szia Szuszmok !!!
Épp most akartam bemenni a topikba, hogy szóljak nektek, de megtaláltál !:-))
Köszi szépen, bármi infó nagyon hasznos lenne !
Ne tudd meg mennyit győzködtük szegény apukámat aki szerintem ha így folytatjuk világgá megy !:-)))) |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2005-08-02 14:58:51
|
4
|
Szia Macskaclub,
Le a kalappal előttetek!!!! Mindjárt keresek anyagot, hátha találok...
Addig is minden tiszteletem a tiétek!!!
|
|
Előzmény:
 |
macskaclub
2005-08-02 14:39:34
|
-
|
Sziasztok !!!
S.O.S. !!! Mindenre kíváncsi vagyok a gólyákkal kapcsolatban, a tartásukról, etetésükről, viselkedésükről, stb...
Az állatorvosunk néhány órája telefonált, hogy elütöttek egy gólyát akinek az egyik lábát amputálni kell és a vadaspark nem fogadja be.
Nálunk elég nagy a kert így ide költözik.
Nagy feladat lesz az biztos, de mindent meg szeretnénk tenni, hogy szép élete lehessen.
A műtét még most lesz, ezért légyszi drukkoljon mindeni, hogy túlélje !
És írjatok !!!:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|