Keresés

Részletes keresés

macskaclub Creative Commons License 2005-08-02 15:11:54 6

Szia Szuszmok !!!

Épp most akartam bemenni a topikba, hogy szóljak nektek, de megtaláltál !:-))

Köszi szépen, bármi infó nagyon hasznos lenne !

Ne tudd meg mennyit győzködtük szegény apukámat aki szerintem ha így folytatjuk világgá megy !:-))))

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2005-08-02 14:58:51 4

Szia Macskaclub,

Le a kalappal előttetek!!!! Mindjárt keresek anyagot, hátha találok...

Addig is minden tiszteletem a tiétek!!!

 

Előzmény:
macskaclub Creative Commons License 2005-08-02 14:39:34 -

Sziasztok !!!

 

S.O.S. !!! Mindenre kíváncsi vagyok a gólyákkal kapcsolatban, a tartásukról, etetésükről, viselkedésükről, stb...

Az állatorvosunk néhány órája telefonált, hogy elütöttek egy gólyát akinek az egyik lábát amputálni kell és a vadaspark nem fogadja be.

Nálunk elég nagy a kert így ide költözik.

Nagy feladat lesz az biztos, de mindent meg szeretnénk tenni, hogy szép élete lehessen.

A műtét még most lesz, ezért légyszi drukkoljon mindeni, hogy túlélje !

És írjatok !!!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!