|
|
|
|
 |
macskaclub
2005-08-02 14:53:11
|
3
|
A szárnya úgy tudom nem sérült ! Viszont a lába miatt nem tudna magáról gondoskodni a természetben ! Azt viszont nem tudom, akkor nem repül-e el ?!:-)
Bár úgy tudom ilyen sérült madaraknál ilyenkor a szárnyán a tollakat valahogy levágják.
Van egy kis halas tavunk, bár nem akkora mint amihez a természetben hozzászokott, azért legalább bele tud állni !:) |
|
A hozzászólás:
 |
ZsuR
2005-08-02 14:48:53
|
2
|
Azert tud majd repulni?
Van tavad??? :)) |
|
Előzmény:
 |
macskaclub
2005-08-02 14:39:34
|
-
|
Sziasztok !!!
S.O.S. !!! Mindenre kíváncsi vagyok a gólyákkal kapcsolatban, a tartásukról, etetésükről, viselkedésükről, stb...
Az állatorvosunk néhány órája telefonált, hogy elütöttek egy gólyát akinek az egyik lábát amputálni kell és a vadaspark nem fogadja be.
Nálunk elég nagy a kert így ide költözik.
Nagy feladat lesz az biztos, de mindent meg szeretnénk tenni, hogy szép élete lehessen.
A műtét még most lesz, ezért légyszi drukkoljon mindeni, hogy túlélje !
És írjatok !!!:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|