Keresés

Részletes keresés

macskaclub Creative Commons License 2005-08-02 14:46:15 1
Köszi !!!
A hozzászólás:
Anzika Creative Commons License 2005-08-02 14:40:48 0
Drukkolunk!!!
Előzmény:
macskaclub Creative Commons License 2005-08-02 14:39:34 -

Sziasztok !!!

 

S.O.S. !!! Mindenre kíváncsi vagyok a gólyákkal kapcsolatban, a tartásukról, etetésükről, viselkedésükről, stb...

Az állatorvosunk néhány órája telefonált, hogy elütöttek egy gólyát akinek az egyik lábát amputálni kell és a vadaspark nem fogadja be.

Nálunk elég nagy a kert így ide költözik.

Nagy feladat lesz az biztos, de mindent meg szeretnénk tenni, hogy szép élete lehessen.

A műtét még most lesz, ezért légyszi drukkoljon mindeni, hogy túlélje !

És írjatok !!!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!