|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Anzika
2005-08-02 14:40:48
|
0
|
| Drukkolunk!!! |
|
Előzmény:
 |
macskaclub
2005-08-02 14:39:34
|
-
|
Sziasztok !!!
S.O.S. !!! Mindenre kíváncsi vagyok a gólyákkal kapcsolatban, a tartásukról, etetésükről, viselkedésükről, stb...
Az állatorvosunk néhány órája telefonált, hogy elütöttek egy gólyát akinek az egyik lábát amputálni kell és a vadaspark nem fogadja be.
Nálunk elég nagy a kert így ide költözik.
Nagy feladat lesz az biztos, de mindent meg szeretnénk tenni, hogy szép élete lehessen.
A műtét még most lesz, ezért légyszi drukkoljon mindeni, hogy túlélje !
És írjatok !!!:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|