|
|
|
|
 |
PrInCe
2005-08-02 15:03:18
|
5
|
| A vadaspark gondozója nem tud segíteni, tanácsot adni? |
|
 |
szuszmok
2005-08-02 14:58:51
|
4
|
Szia Macskaclub,
Le a kalappal előttetek!!!! Mindjárt keresek anyagot, hátha találok...
Addig is minden tiszteletem a tiétek!!!
|
|
 |
ZsuR
2005-08-02 14:48:53
|
2
|
Azert tud majd repulni?
Van tavad??? :)) |
|
 |
Anzika
2005-08-02 14:40:48
|
0
|
| Drukkolunk!!! |
|
A hozzászólás:
 |
macskaclub
2005-08-02 14:39:34
|
-
|
Sziasztok !!!
S.O.S. !!! Mindenre kíváncsi vagyok a gólyákkal kapcsolatban, a tartásukról, etetésükről, viselkedésükről, stb...
Az állatorvosunk néhány órája telefonált, hogy elütöttek egy gólyát akinek az egyik lábát amputálni kell és a vadaspark nem fogadja be.
Nálunk elég nagy a kert így ide költözik.
Nagy feladat lesz az biztos, de mindent meg szeretnénk tenni, hogy szép élete lehessen.
A műtét még most lesz, ezért légyszi drukkoljon mindeni, hogy túlélje !
És írjatok !!!:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|