|
|
|
|
 |
ziko3
2005-08-01 20:58:19
|
1065
|
..))) Mi is birjuk ám!
2 éve szereltettük a hálóba,de a hátsó két szobát birja,igy ott prima az idő!
Gyönyörüek a törpék,szivesen venném,de most nem lehet,már előkészületek folynak a sziámik miatt,mert ők ugye nem lesznek kijárósok.Sajnos most nem sikerült,valószinű az év vége,jövő év eleje.
Most sok fiúcska született és kevés lány,abból is megtart a tenyésztő. |
|
A hozzászólás:
 |
Vavis
2005-08-01 19:33:59
|
1063
|
Helló!
Klimatizál szoba???? Júj de elviselném, bár most egész kellemes idő van kint. A lakás viszont még csak most hül.
Na kell egy manó?:o))))))) Tudom vannak elegen! Majd csinálok még képeket, de most alszanak!:O) |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2005-08-01 17:48:59
|
1062
|
Szijja!
Olvadok ezer fele,de nem a melegtől...)))
Tigi mekkora kékség lett!!!
Nálunk mindenki kifeküdt...))) Csipi a legokosabb,ő a klimatizált szobában hüsöl!
Cuki meg a nappali közepén,igy:
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|