Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-08-01 20:58:19 1065

..))) Mi is birjuk ám!

 

2 éve szereltettük a hálóba,de a hátsó két szobát birja,igy ott prima az idő!

 

Gyönyörüek a törpék,szivesen venném,de most nem lehet,már előkészületek folynak a sziámik miatt,mert ők ugye nem lesznek kijárósok.Sajnos most nem sikerült,valószinű az év vége,jövő év eleje.

Most sok fiúcska született és kevés lány,abból is megtart a tenyésztő.

A hozzászólás:
Vavis Creative Commons License 2005-08-01 19:33:59 1063

Helló!

Klimatizál szoba???? Júj de elviselném, bár most egész kellemes idő van kint.  A lakás viszont még csak most hül.

Na kell egy manó?:o))))))) Tudom vannak elegen! Majd csinálok még képeket, de most alszanak!:O)

Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-08-01 17:48:59 1062

Szijja!

 

Olvadok ezer fele,de nem a melegtől...)))

 

Tigi mekkora kékség lett!!!

 

Nálunk mindenki kifeküdt...))) Csipi a legokosabb,ő a klimatizált szobában hüsöl!

Cuki meg a nappali közepén,igy:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!