Keresés

Részletes keresés

Vavis Creative Commons License 2005-08-01 19:33:59 1063

Helló!

Klimatizál szoba???? Júj de elviselném, bár most egész kellemes idő van kint.  A lakás viszont még csak most hül.

Na kell egy manó?:o))))))) Tudom vannak elegen! Majd csinálok még képeket, de most alszanak!:O)

A hozzászólás:
ziko3 Creative Commons License 2005-08-01 17:48:59 1062

Szijja!

 

Olvadok ezer fele,de nem a melegtől...)))

 

Tigi mekkora kékség lett!!!

 

Nálunk mindenki kifeküdt...))) Csipi a legokosabb,ő a klimatizált szobában hüsöl!

Cuki meg a nappali közepén,igy:

 

Előzmény:
Vavis Creative Commons License 2005-08-01 16:19:11 1061

:o))))) És nem szoktál olvadozni mikor ezt látod? Mennyire édesek együtt!!!!!!!!!!!

Az én törpéim, holnap lesznek 1 hetesek. Mami Kleó (nem tervezett alom - ivartalanításra várva) és Tigi (nem az apa - ő már golyónélküli egy ideje):

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!