Keresés

Részletes keresés

genyanya Creative Commons License 2005-08-01 15:49:04 18
vegyél be egy nyugtatót.
gondok Creative Commons License 2005-08-01 15:27:04 17

Kedves (Dom)Inika

"A gyerekeket meg békén kell hagyni."

 

Az óvodás fiam utánozta a lányomat, aki mivel menstruált reggel-este betétet tett a bugyijába (és így a fiam is így járt az oviba).

 

Szóval hogy is van ez szexuális felvilágosítás?

A hozzászólás:
(dom)Inika Creative Commons License 2005-08-01 12:45:14 11
szerintem meg a Bétékát kéne...bizonyos dolgokhoz még egy szülőnek sincs joga

extrovertált puffancsok
Előzmény:
Kanis Creative Commons License 2005-08-01 12:34:25 10

Az a baj, hogy a HUSZ-ba került ez a topik. Sokkal jobb lett volna, ha vagy a Házasélet, családi élet, vagy pedig a Szülői munkaközösség fórumokba kerül, mivel a kérdésnek elsősorban nevelői aspektusa van, és csak másodlagos a szexuális vonatkozás. A HUSZ kifejezetten a szexuális témák fóruma.

Deibler úrnak tán van módja áttenni a helyére, ha egyetért velem.

Aki viszont a szex, mint felnőtt emberek témáját látja a topikban, kéretik először elolvasni az Eredeti hozzászólást, és csak azután nyilatkozni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!