|
|
|
|
 |
Cesete
2005-08-01 13:38:51
|
14
|
| Én az SZMK-ba szántam vón |
|
 |
(dom)Inika
2005-08-01 12:45:14
|
11
|
szerintem meg a Bétékát kéne...bizonyos dolgokhoz még egy szülőnek sincs joga
extrovertált puffancsok |
|
A hozzászólás:
 |
Kanis
2005-08-01 12:34:25
|
10
|
Az a baj, hogy a HUSZ-ba került ez a topik. Sokkal jobb lett volna, ha vagy a Házasélet, családi élet, vagy pedig a Szülői munkaközösség fórumokba kerül, mivel a kérdésnek elsősorban nevelői aspektusa van, és csak másodlagos a szexuális vonatkozás. A HUSZ kifejezetten a szexuális témák fóruma.
Deibler úrnak tán van módja áttenni a helyére, ha egyetért velem.
Aki viszont a szex, mint felnőtt emberek témáját látja a topikban, kéretik először elolvasni az Eredeti hozzászólást, és csak azután nyilatkozni! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|