|
|
|
|
 |
Cesete
2005-08-01 13:37:36
|
13
|
1. magánügyem
2. nem
3. szted zavar? sztem nem
4. vége
kérdéseket föltettem
veled amúgy ilyen szpontból minden rendben? én is elgondolkodtam, neked se ártana. |
|
A hozzászólás:
 |
(dom)Inika
2005-08-01 12:20:08
|
7
|
1.én nagyon prűd családban nevelkedtem, erről sose volt szó, mint ahogy a szexről se általában -Rendezted ezt a szüleiddel azóta?
2.tele voltam gátlásokkal -Mostmár nem?
3.csak szélsőségekkel találkozom: kiscsaj 3-4 éves kora óta hallgatólagos szülői beleegyezéssel maszturbál ahol és amikor kedve van - nagycsaj 18 évesen jön rá a zuhanyrózsa előnyeire és azóta csak attól tud elmenni teperős pasik ellenére is. -Ez miért zavar Téged?
4.volt pár nehéz és szégyenlős évem- Vége?
a női maszturbáció topikból kanyarodtam ide, mert több kérdésem van. -Mi? |
|
Előzmény:
 |
Cesete
2005-08-01 12:14:18
|
6
|
| Melyiket is? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|