Keresés

Részletes keresés

Cesete Creative Commons License 2005-08-01 13:37:36 13

1. magánügyem

2. nem

3. szted zavar? sztem nem

4. vége

 

kérdéseket föltettem

 

veled amúgy ilyen szpontból minden rendben? én is elgondolkodtam, neked se ártana.

A hozzászólás:
(dom)Inika Creative Commons License 2005-08-01 12:20:08 7

1.én nagyon prűd családban nevelkedtem, erről sose volt szó, mint ahogy a szexről se általában -Rendezted ezt a szüleiddel azóta?

2.tele voltam gátlásokkal -Mostmár nem?

3.csak szélsőségekkel találkozom: kiscsaj 3-4 éves kora óta hallgatólagos szülői beleegyezéssel maszturbál ahol és amikor kedve van - nagycsaj 18 évesen jön rá a zuhanyrózsa előnyeire és azóta csak attól tud elmenni teperős pasik ellenére is.
-Ez miért zavar Téged?

4.volt pár nehéz és szégyenlős évem- Vége?


a női maszturbáció topikból kanyarodtam ide, mert több kérdésem van. -Mi?
Előzmény:
Cesete Creative Commons License 2005-08-01 12:14:18 6
Melyiket is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!