|
|
|
|
 |
vivi.g
2005-08-17 18:39:58
|
1069
|
tök jó!:))
nem is tudok most mit hozzáfűzni!:) |
|
 |
Vavis
2005-08-01 16:19:11
|
1061
|
:o))))) És nem szoktál olvadozni mikor ezt látod? Mennyire édesek együtt!!!!!!!!!!!
Az én törpéim, holnap lesznek 1 hetesek. Mami Kleó (nem tervezett alom - ivartalanításra várva) és Tigi (nem az apa - ő már golyónélküli egy ideje):
  |
|
A hozzászólás:
 |
tapmancs !!
2005-07-31 14:46:06
|
1060
|
szaisztok!
Egy nagyon szokatlan dolog történt számomra ezt szeretném nektek elmesélni. A nem rég kapott kiscicám Molli, nagyon is összebarátkozott fekete 3 éves nőstény cicámmal Kormival, akivel az első héten nagy háború volt. Olyannyira megbarátkoztak, hogy Molli anyjának tekinti Kormit és elkezdett szopizni tőle :). (pedig elegendő étlet kap) Persze Korminak nincs teje de két nap múlva hirtelen megjött, ez nagyon furcsa számomra mert Korminak már két éve nem voltak kölykei mert állatorvossal beoltatjuk, hogy ne legyen a párzásoknak eredménye. Kormi is már Mollit kölykeként kezeli, mosdatja, szoptatja, szájába veszi és hurcolja, és minden lépését követi mint egy gondos anya. De még egy héttel ezelőtt ki nem állhatta őt fúj rá és néha pofozkodott is. Nem tudom mire föl ez a nagy változás.
időközben már a kutyával is megbarátkoztunk :))))
     |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|