Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Gozo Creative Commons License 2005-07-28 07:47:06 154
Én úgy tudom,hogy semmiképp sem szabad egyszerre UV és Polár szürőt használni!
Előzmény:
kirby26 Creative Commons License 2005-07-27 22:31:50 153
köszi Shed

azt tudtam, hogy a már fent lévőbe be lehet "tekerni" egy újabbat.....ésatöbbi
de én is hasonlóan gondoltam, hogy nem túl szerencsés egyiket a másik után helyezni, gyanítom, hogy még nagyobb fényveszteség stb.
Ehh, féltem, hogy ezt mondod(Hoya). bakker, ez qrva drága lesz, három obira kéne akkor UV+polár szűrő, ez alsó hangon 30-35 ropi.....
mindenesetre köszi a gyors választ!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!