|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Shed
2005-07-27 21:33:26
|
152
|
Hi
Hoya-t hasznalok, Soligorom sosem volt. A szűrők úgy vannak kialakítva, mint az obi, vagyis egymásba csavarhatók tetszőleges hosszúságban :)
De egyszerre csak egyet szoktam használni (a polár egyben UV szűrő is), mert minél kevesebb cucc van az obi elött, annál jobb. |
|
Előzmény:
 |
kirby26
2005-07-27 19:29:46
|
151
|
Hali,
kérdésem az, hogy lehet-e egyszerre fent egy obin UV+polár szűrő. UV-t protectorként használnék de bizonyos helyzetekben ha kell a polár, jó lenne ha nem kéne előtte levenni az UV-t..... Végigolvastam a topikot, de nem jutottam dűlőre, hogy melyik gyártó szűrőit vegyem. A Hoya ill. a Soligor között tipródom, nagyon nagy a difi? B+W nekem túl drága.... Köszi a választ előre is.
Kirby |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|