Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Shed Creative Commons License 2005-07-27 21:33:26 152

Hi

 

Hoya-t hasznalok, Soligorom sosem volt. A szűrők úgy vannak kialakítva, mint az obi, vagyis egymásba csavarhatók tetszőleges hosszúságban :)

De egyszerre csak egyet szoktam használni (a polár egyben UV szűrő is), mert minél kevesebb cucc van az obi elött, annál jobb.

Előzmény:
kirby26 Creative Commons License 2005-07-27 19:29:46 151
Hali,

kérdésem az, hogy lehet-e egyszerre fent egy obin UV+polár szűrő. UV-t protectorként használnék de bizonyos helyzetekben ha kell a polár, jó lenne ha nem kéne előtte levenni az UV-t.....
Végigolvastam a topikot, de nem jutottam dűlőre, hogy melyik gyártó szűrőit vegyem. A Hoya ill. a Soligor között tipródom, nagyon nagy a difi? B+W nekem túl drága....
Köszi a választ előre is.

Kirby

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!