|
|
|
|
 |
genyanya
2005-09-07 10:03:33
|
129
|
| Köszi, én beérném a rezgéssel is, némán. |
|
 |
Fann Tom
2005-07-28 09:52:26
|
126
|
| Hát hogy is mondjam?!Szerintem elég ciki lenne ha séta közben egy rezesbanda rázendítene a csajszi lába között:-))) |
|
A hozzászólás:
 |
cimborina
2005-07-27 19:32:37
|
125
|
Gondolom olyan golyó kellene, mint a mobiltelefonokon a néma üzemmód.
Ha akarom rezeg, ha akarom muzsikál. |
|
Előzmény:
 |
genyanya
2005-07-27 17:06:08
|
124
|
A cicirezgés(lengés:) itt nagyon off!:)
Attól zörög, hogy a benne levő fémgolyó a falának ütődik. Ami a nő számára kellemes-izgató rezgést kelt. A zörgés csak mellékhatás. (mint azt ebben a topicban megtudtam:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|