|
|
|
|
 |
genyanya
2005-07-27 17:06:08
|
124
|
A cicirezgés(lengés:) itt nagyon off!:)
Attól zörög, hogy a benne levő fémgolyó a falának ütődik. Ami a nő számára kellemes-izgató rezgést kelt. A zörgés csak mellékhatás. (mint azt ebben a topicban megtudtam:) |
|
A hozzászólás:
 |
Fann Tom
2005-07-27 15:17:35
|
123
|
Cicirezgésre gondolsz?ÓÓ azt imádom:-)) on Gésagolyórezgés? Nem is tudom milyen az.Zörgésről volt szó. |
|
Előzmény:
 |
genyanya
2005-07-27 15:10:27
|
119
|
| ne már! Ha nincs rezgés, hol az izgalom?! :DDD |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|