|
|
|
|
 |
Fann Tom
2005-07-27 15:17:35
|
123
|
Cicirezgésre gondolsz?ÓÓ azt imádom:-)) on Gésagolyórezgés? Nem is tudom milyen az.Zörgésről volt szó. |
|
 |
www.arvai.hu
2005-07-27 15:12:24
|
120
|
| Izgulhatsz, hogy mikor folyik ki a higany. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
genyanya
2005-07-27 15:10:27
|
119
|
| ne már! Ha nincs rezgés, hol az izgalom?! :DDD |
|
Előzmény:
 |
Fann Tom
2005-07-27 15:02:13
|
116
|
HE-HE!! Jó ötlet.Rakjunk bele lengéscsillapítót:-)) Ugy látom ezügyben a fantázia végtelen:-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|