Keresés

Részletes keresés

Fann Tom Creative Commons License 2005-07-27 15:17:35 123
Cicirezgésre gondolsz?ÓÓ azt imádom:-))
on
Gésagolyórezgés? Nem is tudom milyen az.Zörgésről volt szó.
www.arvai.hu Creative Commons License 2005-07-27 15:12:24 120
Izgulhatsz, hogy mikor folyik ki a higany. :-)
A hozzászólás:
genyanya Creative Commons License 2005-07-27 15:10:27 119
ne már! Ha nincs rezgés, hol az izgalom?! :DDD
Előzmény:
Fann Tom Creative Commons License 2005-07-27 15:02:13 116
HE-HE!! Jó ötlet.Rakjunk bele lengéscsillapítót:-))
Ugy látom ezügyben a fantázia végtelen:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!