|
|
|
|
 |
www.arvai.hu
2005-07-27 15:13:45
|
121
|
kevésbé bátrak a szájukba is vehetik
Golyó a szájban? Olyant is láttam, de az a HUSZ egy másik szakosztályába tartozik. |
|
A hozzászólás:
 |
balrakúda
2005-07-27 15:04:50
|
118
|
| Viszont lázat kiválóan lehet vele mérni. Be kell a golyót kalibrálni, és már használható is. kevésbé bátrak a szájukba is vehetik. |
|
Előzmény:
 |
Fann Tom
2005-07-27 14:48:46
|
113
|
| Ma már tudjuk hogy a higany igen veszélyes méreg.Nem kívánnék a nőknek olyannal töltött golyót. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|