|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-07-26 08:11:51
|
9
|
| Volt már, de lehúztam. :o) |
|
A hozzászólás:
 |
NeomatiK
2005-07-26 07:49:12
|
8
|
Akkor szerencsés vagy :)
Nem fordul(t) olyan elő, hogy azt hiszed végeztél a nagydolgoddal, aztán jön a második felvonás és újabb néhány perc ücsörgés? :-)) |
|
Előzmény:
 |
MZ/Y
2005-07-26 07:35:37
|
7
|
Mi Alföldit vettünk. Val'szeg azért nem zavar, ha belül lapos is, mert mi a papír bedobálása után már nem ülünk vissza. :o) De tényleg: mivel tud többet egy drága wc, mint az olcsó? El nem tudom képzelni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|