Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2005-07-26 08:11:51 9
Volt már, de lehúztam. :o)
A hozzászólás:
NeomatiK Creative Commons License 2005-07-26 07:49:12 8

Akkor szerencsés vagy :)

Nem fordul(t) olyan elő, hogy azt hiszed végeztél a nagydolgoddal, aztán jön a második felvonás és újabb néhány perc ücsörgés? :-))

Előzmény:
MZ/Y Creative Commons License 2005-07-26 07:35:37 7
Mi Alföldit vettünk.
Val'szeg azért nem zavar, ha belül lapos is, mert mi a papír bedobálása után már nem ülünk vissza. :o)
De tényleg: mivel tud többet egy drága wc, mint az olcsó? El nem tudom képzelni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!