|
|
|
|
 |
Ace Rodstein
2005-07-26 00:26:30
|
82
|
| üzenet a köztvisztelőknek: CV-t karbantartani, jó állásra lecsapni, bizniszt indítani! |
|
A hozzászólás:
 |
PJ Proby
2005-07-25 23:55:59
|
80
|
| Tovább folytatódik a létszámleépítés a közszférában.
– A közigazgatásban jelenleg 120 százalékos a munkaidőalap kihasználása. Tárgyalóasztalhoz kell ülni, és a kormánynak világosan a szakma értésére kell adni, hogy mi a baja saját apparátusával – jelentette ki Fehér József. A szakszervezet levélben kért találkozót gazdasági minisztertől, a köztisztviselők számára ugyanis elviselhetetlenné vált az állandó bizonytalanság, és hogy a kormány őket állítja be minden baj okozójának.
Ismert: idén tizenhárom és fél milliárd forinttal, azaz minden eddiginél nagyobb összeggel támogatja a központi költségvetés az önkormányzati munkahelyek megszüntetését. A keret tíz-tizenkétezres leépítésre elegendő.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|