Keresés

Részletes keresés

Ace Rodstein Creative Commons License 2005-07-26 00:26:30 82
üzenet a köztvisztelőknek: CV-t karbantartani, jó állásra lecsapni, bizniszt indítani!
Ace Rodstein Creative Commons License 2005-07-26 00:24:53 81

Őszintén remélem, ez csak a kezdet!

 

a 24. órában vagyunk...

 

 

look@this:

http://index.hu/velemeny/eheti/ti050725mav

 

 

A hozzászólás:
PJ Proby Creative Commons License 2005-07-25 23:55:59 80
Tovább folytatódik a létszámleépítés a közszférában.

–        A közigazgatásban jelenleg 120 százalékos a munkaidőalap kihasználása. Tárgyalóasztalhoz kell ülni, és a kormánynak világosan a szakma értésére kell adni, hogy mi a baja saját apparátusával – jelentette ki Fehér József. A szakszervezet levélben kért találkozót gazdasági minisztertől, a köztisztviselők számára ugyanis elviselhetetlenné vált az állandó bizonytalanság, és hogy a kormány őket állítja be minden baj okozójának.

 

Ismert: idén tizenhárom és fél milliárd forinttal, azaz minden eddiginél nagyobb összeggel támogatja a központi költségvetés az önkormányzati munkahelyek megszüntetését. A keret tíz-tizenkétezres leépítésre elegendő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!