Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2005-07-26 07:35:37 7
Mi Alföldit vettünk.
Val'szeg azért nem zavar, ha belül lapos is, mert mi a papír bedobálása után már nem ülünk vissza. :o)
De tényleg: mivel tud többet egy drága wc, mint az olcsó? El nem tudom képzelni.
A hozzászólás:
NeomatiK Creative Commons License 2005-07-25 10:31:47 6

Nem Alföldi (és más barkácsáruházas) és nem mélyöblítésű wc-csészét hol lehet találni? Bemutatóterem, szakbolt stb?

Ugyanis az Alföldi laposöblítésű nem tetszik. Alacsonynak tűnik az egész. Az az érzésem látszatra, hogy ha belekakkantok és még rádobálok néhány wc-papirt, már a fenekem cirógatja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!