|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-07-26 07:35:37
|
7
|
Mi Alföldit vettünk. Val'szeg azért nem zavar, ha belül lapos is, mert mi a papír bedobálása után már nem ülünk vissza. :o) De tényleg: mivel tud többet egy drága wc, mint az olcsó? El nem tudom képzelni. |
|
A hozzászólás:
 |
NeomatiK
2005-07-25 10:31:47
|
6
|
Nem Alföldi (és más barkácsáruházas) és nem mélyöblítésű wc-csészét hol lehet találni? Bemutatóterem, szakbolt stb?
Ugyanis az Alföldi laposöblítésű nem tetszik. Alacsonynak tűnik az egész. Az az érzésem látszatra, hogy ha belekakkantok és még rádobálok néhány wc-papirt, már a fenekem cirógatja. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|