|
|
|
|
 |
Tuskeboki es Tsa
2005-07-25 09:36:12
|
5
|
A porcelánoknál inkább csak a design és az esetleges csatlakozások (tetőkkel, csapokkal) érdekesek. Nem hallottam, hogy a WC összemlott a pisszoár fololdódott volna...
Nagyon sokféle megoldás van ma már, a katalógusok a neten is hozzáférhetőek. Ott kezd. |
|
A hozzászólás:
 |
fámaszutra
2005-07-23 21:30:41
|
4
|
Még nem találkoztál olyan wc-vel, aminél az anyag azonnal a vízbepottyan és felfröccsen...és előtte wc-papírral kell kitömni...?!
Marhadizájnos, hogy egyben bidéként is üzemel. Főleg középületekben található ez a csúcstechnológia. Nem mindegy! |
|
Előzmény:
 |
maniatis
2003-04-06 14:30:24
|
2
|
| Nem tök mindegy mibe potyogtatsz meg hova csurran- cseppen? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|