|
|
|
|
 |
R.P.P.
2005-07-22 16:22:57
|
169
|
| Ja, hogy büszke vagy rá. Ez a gond. Lokis Dino éééé Lokis Dino oooo :) |
|
A hozzászólás:
 |
DINO
2005-07-22 16:02:32
|
168
|
Egy lokistát miért is tiltanának ki a Loki topikból?
Újabb logikai bukfenc.
A kisgyerek meg valótlant állított.
Nemsoká a sánta qtya is meglesz. :-) |
|
Előzmény:
 |
R.P.P.
2005-07-22 15:02:06
|
167
|
hogy lokista vagy...
óóóóóóó minden lokista minden lokista minden lokista minden lokista (Dino is) szarházi :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|