Keresés

Részletes keresés

DINO Creative Commons License 2005-07-22 16:02:32 168

Egy lokistát miért is tiltanának ki a Loki topikból?

Újabb logikai bukfenc.

A kisgyerek meg valótlant állított.

Nemsoká a sánta qtya is meglesz. :-)

A hozzászólás:
R.P.P. Creative Commons License 2005-07-22 15:02:06 167
hogy lokista vagy...

óóóóóóó minden lokista
minden lokista minden lokista
minden lokista
(Dino is)
szarházi :)))
Előzmény:
DINO Creative Commons License 2005-07-22 14:47:33 166
Mit mondott meg a megyeri rendőrgyerkőc?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!