Keresés

Részletes keresés

DINO Creative Commons License 2005-07-22 14:47:33 166
Mit mondott meg a megyeri rendőrgyerkőc?
A hozzászólás:
R.P.P. Creative Commons License 2005-07-22 14:35:33 165
sírós-nyalizós szerintem

T0mika is megmondta bazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Előzmény:
DINO Creative Commons License 2005-07-22 14:33:31 164

Mesélj, mikor sírtam kárpótlásért?

Jöjjenek végre a tények!

 

Neked meg nem is kell kárpótlás, mert ott lesz a rendőrnyugdíj! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!