Keresés

Részletes keresés

DINO Creative Commons License 2005-07-22 14:33:31 164

Mesélj, mikor sírtam kárpótlásért?

Jöjjenek végre a tények!

 

Neked meg nem is kell kárpótlás, mert ott lesz a rendőrnyugdíj! :-)

A hozzászólás:
R.P.P. Creative Commons License 2005-07-22 11:04:52 163
Ha megégetem magam, akkor sem fogok sírni kárpótlásért... mint egyesek.
Előzmény:
DINO Creative Commons License 2005-07-22 10:52:17 162

A (rend)őrláng?

Csak meg ne égesd magad megint jol!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!