Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Madárijesztő- Creative Commons License 2005-07-19 10:44:52 239
Nem tudom aktualis-e meg, de MMC kartyat nem erdemes fkgepbe venni, hacsak nem vagy nagyon turelmes ember. Tapasztalataim szerint nagyon lassu a gepben, ezert visszatettem a telefonomba, oda valo..
Előzmény:
stork13 Creative Commons License 2005-06-26 13:00:31 237
Sziasztok!

Digitgépet vásárolunk és kártyát kellene vennünk hozzá. A gép rendelkezik SecureDigital és MultiMedia kártya hellyel is.
Melyiket érdemesebb venni? Van-e a 2 között lényeges különbség?
A depon néztem árakat és van a többihez képest meglepően olcsón mindkét fajtából. Ezek lassabbak lehetnek vagy tényleg csak olcsón adhatják őket (na jó, ennyire naív azért nem vagyok csak kíváncsi)?
Előre is köszi...

Stork

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!