|
|
|
|
 |
R.P.P.
2005-07-18 14:58:15
|
146
|
| Dino haverod lokista. |
|
A hozzászólás:
 |
Lorinc_d
2005-07-18 14:41:10
|
145
|
| Ez tobb mint botrany |
|
Előzmény:
 |
R.P.P.
2005-06-02 16:15:12
|
22
|
(folyt)
Még aznap éjjel, amikor már minden kocsma bezárt, kivéve az éjjel-nappal nyitvatartókat, egy békésen pihenő ifjú pár vonalas telefonja megszólalt
- háháhháháháháháháhháh X vagyok, Dinka, aludtál - bazzze bazzze van róla fogalmad hány óra van - felébresztettelek háháháhháháháhháh - bazze bazze hány óra van - háháháháhhááháháhháháháhá sört (egy női lény): -ki az Dino: -ki lenne, L.... (egy női hang): ilyenkor? ebből egészen egyszerűen nem igaz |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|